Pytanie o Predatorze

Zaloguj się
  • hoang_Eryk

Użytkownik

czym jest roznica miedzy seria predator icon, np : ikon 4 i ikon 5?

• matix2011

Użytkownik

Tylko wyglądem :wink:

• Raul

Użytkownik

a podejmujac dalej temat, to Ikon 1 do Ikon 5 rozni sie takze tylko wygladem ??? no oprocz ceny oczywiscie i czym sie rozni shaft predzia 314 i 414/2, oprcz tego ze numeracja obym nie doczekal sie zlosliwych odpowiedzi

• Grzegorz

Użytkownik

i czym sie rozni shaft predzia 314 i 414/2, oprcz tego ze numeracja Smile obym nie doczekal sie zlosliwych odpowiedzi
    No chyba sie doczekasz . Rozumiem ze miales na mysli 314/2 a nie 414/2 . A czym sie roznia tu masz w jezyku angielskim:
    http://www.predatorcues.com/predator_cues_shaft_evolution.php#generationdif
    314 sie juz nie produkuje.

• Raul

Użytkownik

dzieki Grzegorz, tak, niechcacy napisalem 414 zamias 314, bardzo fajna stronka i klarowne porownanie, tylko znow narodzilo mi sie kilka pytan. Predatory 1-wszej generacji sa od Ikon 1 do ?? i mam rozumiec ze shaft Z/2 jest obecnie najlepsza szczytowka predatora ??? teraz kolejne pytanie, czy moge zakupic sama rekojesc innego tanszego kija, by zrobic sobie Predzia tak np do 1000 zl ? czy lepiej np uzbierac jeszcze troche i kupic Ikon 1, tylko z (gorsza?) sztytowka 314/2 niz Z/2. I jeszcze jedno, jaka rekojesc (chyba to sie butt nazywa(?)] polecasz zeby jak najbardziej zminimalizowac jakies niepozadane efekty w grze zwiazane z posiadaniem 'skladaka', czy moze ta rekojesc nie ma wcale duzego znaczenia ? sorry za 100 pytan, ale bede wdzieczny za opd pzdr

• Grzegorz

Użytkownik

No rzeczywiscie pare pytan zadales
    Predatory z serii IKON sa dostepne jedynie (mowimy tu o fabrycznej opcji) ze szczytowka 314 oraz Z drugiej generacji, oznaczone sa symbolem 314/2 oraz Z/2 i produkowane sa od 2006r. Czy Z/2 jest najlepsza szczytowka to trudno powiedziec, natomiast nalezy do scislej czolowki jesli chodzi o minimalizowanie defleksji. Pamietaj ze Z/2 ma srednice 11,75 mm, nie kazdemu to moze pasowac, wg mnie jest to szczytowka przeznaczona dla doswiadczonych zawodnikow oraz osob, ktore graja w snookera i ciezko im sie przyzwyczaic do duzej srednicy w pool'owym kiju. Wiadomo ze calosc zawsze bedzie lepiej wspolgrala niz jakies tam dokupowanie, szczegolnie ze IKON jest wykonany w technologii C4(poczytaj na forum juz to bylo) co ma zapewnic jeszcze lepsze wywazenie i zmniejszyc niepotrzebne drgania podczas uderzenia.
    I jeszcze jedno, jaka rekojesc (chyba to sie butt nazywa(?)] polecasz zeby jak najbardziej zminimalizowac jakies niepozadane efekty w grze zwiazane z posiadaniem 'skladaka'
    Ciezko odpowiedziec na to pytanie poniewaz roznice w charakterystyce buttow sa niewielkie, podobno zalezy od twardosci i poniekad zastosowanego laczenia (na stronie Meucci troche jest takich testow). Jesli nie zalezy Ci na wygladzie pomyslalbym nad IKON'em 1/2, ale z dostepnoscia tych kijow w PL na ta chwile jest ciezko i ceny niewykluczone ze pojda do gory.

• bartyr

Użytkownik

Raul, samej rękojeści nie kupisz raczej w żadnym sklepie ale moim zdaniem złożenie sobie takiego zestawu (jakiś tańszy acz solidny butt + szczytówka Predatora) to bardzo dobry pomysł. Nawet być może warto zakupić jakiś tani i w miarę sensownie wykonany kij (Players, Fury, Kruger) w całości i dorzucić do niego szczytówkę Predzia - wyjdzie na pewno sporo taniej niż dowolny Predator w całości. Wpływ rękojeści na walory grywalne kija jakaś tam jest, ale ja osobiście oceniłbym ją na 10-15%. Resztę robi szczytówka.

Pzdr;

PS: Jakby co to mam butt od Players'a G-1004 do sprzedania

• Raul

Użytkownik

PS: Jakby co to mam butt od Players'a G-1004 do sprzedania

ajjjj ten fiolet ;P chyba ze rzucisz dobra cene, to moze przestanie mi przeszkadzac ;P

Wyświetlenia: 5920 Przejdź do góry
Najnowsze posty
Dostępni online
jupiter150 Jupiter
LD Lodz Ledr